facebook
Kup teraz   Kup przez  allegro

 

O firmie

Firma SuperFlavon stworzyła od podstaw swój flagowy produkt „Mega Flavon”. Gwarantuje to Państwu nabycie wyjątkowego i niepowtarzalnego suplementu diety. Jesteśmy jedynym i wyłącznym dystrybutorem. Nasz produkt powstał z najwyższej jakości składników. Bezpieczna, wysokiej jakości produkcja zapewniona jest dzięki Systemowi Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności zgodnie z normą ISO 22000;2005 (połączone systemy HACCP i system dobrych praktyk). „Mega Flavon” uzyskał Świadectwo Analizy przez Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich badany zgodnie z wymaganiami GMP.

 

Firma SuperFlavon powstała w 2012 roku z myślą wprowadzenia unikalnego produktu na rynek. Podstawowym założeniem była jakość i skuteczność. Wcześniej firma funkcjonowała pod nazwą VD Cosmetic.

Obecnie pracujemy nad rozwojem firmy w kilku dziedzinach. Nieustannie wdrażamy nowe projekty z zakresu suplementów diety oraz działamy w szerszym obszarze dotyczącym zagadnień zdrowia. Drugim sukcesem po stworzeniu produktu Mega Flavon jest wdrożenie autorskiej Formuły QPro. Skupiamy się na udoskonaleniu naszego produktu tak aby konsument nie miał wątpliwości co do jego działania.

Naszym celem w każdym projekcie jest zrobienie kroku na przód i wprowadzenie najlepszych, a zarazem bezpiecznych i dokładnie sprawdzonych metod. Wszystkie zadania jakie sobie stawiamy skierowane są na innowacyjność i skuteczność działania.

 

 

 

 

Współpraca

 

SuperFlavon Współpraca


Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych sprzedażą hurtową, działających w systemach sprzedaży bezpośredniej lub mających oryginalny sposób na dystrybucję wyjątkowego suplementu diety. Napisz: biuro@superflavon.pl

Opinie konsumentów

Mega Flavon Opinie

Produkt jest poprostu świetny. Swoją skutecznością mile mnie zaskoczył. Spożywam go od trzech miesięcy wraz z mężem. Oboje zauważyliśmy u siebie na wzajem poprawę samopoczucia. Wpłynął na nas na tyle, że zmieniliśmy styl życia na bardziej zdrowy i aktywny. Polecam wszystkim, którzy pragną dla siebie i bliskich lepszego zdrowia.

∼ Iwona Haraszkiewicz

Witalność i zdrowie. Skok energii do życia. To pierwsze co przychodzi mi na myśl o mega flavonie. Kupiłem go po raz pierwszy 4 miesiące temu i uważam tą decyzję za jedną z najtrafniejszych. Największą poprawę odczułem w chęci do pracy. Teraz to większa przyjemność niż obowiązek. Firma superflavon okazała się wpełni profesjonalna. Wszystko odbywa się idealnie-wysyłka,kontakt,odpowiedź na każde pytanie. Firma godna polecenia i zaufania.

∼ Tadeusz Solwiński

Wypróbowałam już wiele suplementów diety, aby wzmocnić swój organizm. Często żywię się nieregularnie, pracuję po kilkanaście godzin dziennie, nieregularnie śpię. Szukałam więc czegoś, co sprawi, że mimo to poczuję się zdrowiej. I znalazłam to w Mega Flavonie. Spadł mi zły cholesterol, nie męczą mnie przeziębienia tak często jak wcześniej, układ trawienny nie sprawia mi przykrych niespodzianek. Czuję się lepiej. Na pewno nie zrezygnuję z tego suplementu. Cena adekwatna do jakości.

∼ Irena

watrości odżywcze w 100g:

energia
243 kcal/1034 kJ
białko
1,64g
węglowodany
54,0g
tłuszcz
0,14g
nasycone kwasy tłuszczowe
0,02g
cukier
50,8g
błonnik
0,29g
sód
20mg
witamina c
797mg
polifenole
1310mg
procyjanidyny
5570mg
flawonoidy
61mg
antocyjany
64,25mg
garbniki
560mg
zawartość koncentratów
98%
 
 
copyright © 2013 superflavon.pl
strona korzysta z plików cookie
cellulit
tworzenie stron www Millenium Studio Kraków